FARMÁŘSKÁ DS SKŘÍTEK ® | Hlídací centrum SKŘÍTEK aneb něco jako školička

MŮŽETE NAHLÉDNOUT DO NAŠICH PROSTOR POMOCÍ: 

HLÍDACÍ CENTRUM SKŘÍTEK Z.S. 

HTTPS://GOO.GL/MAPS/LGE2UXUGQSBHY2NF6

NAJDETE NÁS TAKY NA FACEBOOKU:

   https://www.facebook.com/…ezd 

Dobrý den, otevřeli jsme pro Vás dětskou skupinu pro 12 dětí na adrese V Zápolí 24 v Plzni.

Pro více info v dané záložce FARMÁŘSKÁ DĚTSKOU SKUPINU SKŘÍTEK PLZEŇ.

 

V rámci projektu bude vybudováno/provozováno zařízení péče o děti, které bude sloužit rodinám, kde alespoň jedna osoba má vazbu na trh práce. Zařízení bude provozováno jako registrovaná dětská skupina dle zákona č.247/2014 Sb. a bude určeno pro veřejnost. Kapacita dětské skupiny je 12 dětí.

Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě v místě realizace projektu a zlepšení podmínek především pro zaměstnanost žen s dětmi.

Cílovou skupinou projektu jsou rodiče s malými dětmi (rodiče na mateřské/rodičovské, osoby pečující o osobu blízkou nebo závislého člena rodiny, rodiče samoživitelé/ky, (začínající) podnikatelé/ky, OSVČ, zaměstnanci/kyně).

V rámci projektu bude zajišťována péče o děti již ve věku od 1 roku, což umožní řadě rodičů (a především pak matek) sladit jejich rodinný a pracovní život. Tím se zvýší uplatnitelnost těchto žen na trhu práce a jejich konkurenceschopnost, což jsou významné předpoklady pro boj proti diskriminaci ze strany zaměstnavatelů, se kterou se jinak ženy pečující o malé děti velmi často setkávají.

Nacházíme se v rodinném domku se zahradou, kde máme pro děti školky 2 zakrslé kozičky, jednu zakrslou ovečku, koťátka, slepičky HEDVÁBNIČKY a králíčky.

Krásné prostředí Doubravka-Újezd. Autobus č. 28, kousek od ZŠ A HÁZENKÁŘSKÉHO HŘIŠTĚ.

máme zde k dispozici tělocvičnu a nově zrekonstruované tartanové hřiště, kde je mimo jiné veliké pískoviště, houpačky, klouzačky a různé prolézačky. Při nepříznivém počasí máme k dispozici klasickou tělocvičnu včetně veškerého vybavení.
Celý objekt je oplocen.

Péči o naše nejmenší, zajišťuje nejen pedagogický, ale i zdravotnický personál.