O nás

Rádi bychom Vám představili koncept našeho Hlídacího centra. Jsme nejen náhradní řešení pro rodiče, kterým se nepodařilo umístit děti předškolního věku do státní školky. Těm nabízíme bohatý zábavně-vzdělávací program založený na všech složkách klasické předškolní výchovy. Zaměřujeme se hlavně na rozvoj dětí v rámci jednotlivých výchov (tělesná, výtvarná, hudební, taneční, dramatická, v případě zájmu i jazyková - AJ), a stejně tak klademe důraz na jejich sociální, emoční a inteligenční rozvoj. Veškerou péči o děti zajišťuje kvalifikovaný pedagogický kolektiv.

Druhou naší službou je péče o batolata ve věku od 12 měsíců. U těch se zaměřujeme, kromě samozřejmé zdravotní a hygienické péče, hlavně na rozvoj motorických schopností, řečových dovedností,  hygienických návyků a samostatnosti.

To vše doprovázené velkým množstvím zábavy, her, pohádek, seznamování se s výtvarnou a hudební výchovou apod. 

Péči o naše nejmenší klienty zajišťuje nejen pedagogický, ale i zdravotnický personál.

Všechny děti se u nás samozřejmě i stravují - s ohledem na individuální požadavky rodičů. Je též možné nosit si vlastní stravu z domova.

Dále nabízíme doplňkové služby ve smyslu hodinového, večerního či víkendového hlídání.

Ve školném je plně zahrnutá výtvarná výchova, hudební výchova a pohybová aktivita, prvky logopedie aj.......

Také pro děti (i veřejnost) pořádáme různé akce nad rámec školky, jako je například noční dobrodružství, exkurze, maškarní bály, mimojiné spolupracujeme s městskými obvody na podílíme se na akcich jak je DEN DĚTÍ, VÍTÁNÍ PRÁZDNIN apod. Konkrétní informace Vám samozřejmě rádi sdělíme.

S dětmi prožijeme Mikuláše, Vánoce, maškarní bály, vítání jara….

 Školička se nachází v úžasných podkrovních prosorách na ulici Karlovarská 24, u kruh. objezdu u Kauflandu a čarpací stanicí - LÉKAŘSKÝ DŮM - Stavoservis, kde naše rozloha prostoru je 203 m2. Tam se chystáme vybudovat pro děti naše vlastní hřiště. Nacházíme se v krásném a klidném prostředí, i když na první pohled není zřejmé. Za domem je spousta zeleně, několik nově vybudovaných hřišť, přístup k řece (tam krmíme kachny a labutě), kozičkám, chodíme k zoo atd....  Foto na našem FACEBOOKU.

Je možno u nás také umístit děti školního věku v době prázdnin, kdy nemáte možnost vlastního hlídání.