O nás

Rádi bychom Vám představili koncept našich školek.

Naše organizace působí od roku 2013 a pomalu se rozvíjí.

Počátkem roku 2016 se zrodila myšlenka zřídit dětem Farmářskou školku. Z myšlenky byl okamžitě plán a začalo se nepřetržitě pracovat a prověřovat, abychom byli skutečně první Farmářská školka v celé ČR! A to se povedlo!

Začali jmse usilovně pracovat na zřízení Farmářské školky, kde je součástí výchovného režimu péče o zvířátka na zahradě školky, kde děti  mají vlastní minifarmu, a kde si opečovávají záhonky a pěstují ovoce, zeleninu a bylinky. 

Následně jsme opatřili prostory, zvířátka a ještě tentýž rok jsme se pustili do práce, aby bylo vše potřebné připravené pro žádost o dotace a regist do dětských skupin, kde jsme byli úspěšně zaregistrováni s vybudováním od 1.2.2017 a zahájením provozu od 1.7.2017.

Můžeme se hrdě pyšnit, že jsme byli PRVNÍ A JEDINÁ FARMÁŘSKÁ ŠKOLKA V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE!

Proto jsme si nechali zaregistrovat ochranné známky ve znění Farmářská školka Skřítek a Farmářská školka 

Farmářská školka Skřítek a Školka Skřítek je nejen náhradní řešení pro rodiče, kterým se nepodařilo umístit děti předškolního věku do státní školky. Těm nabízíme bohatý zábavně-vzdělávací program založený na všech složkách klasické předškolní výchovy. Zaměřujeme se hlavně na rozvoj dětí v rámci jednotlivých výchov (tělesná, výtvarná, hudební, taneční, dramatická, v případě zájmu i jazyková - AJ), a stejně tak klademe důraz na jejich sociální, emoční a inteligenční rozvoj. Veškerou péči o děti zajišťuje kvalifikovaný pedagogický kolektiv.

 Druhou naší službou je péče o batolata ve věku od 12 měsíců.

U těch se zaměřujeme, kromě samozřejmé zdravotní a hygienické péče, hlavně na rozvoj motorických schopností, řečových dovedností,  hygienických návyků a samostatnosti.
To vše doprovázené velkým množstvím zábavy, her, pohádek, seznamování se s výtvarnou a hudební výchovou apod. 

Péči o naše nejmenší klienty zajišťuje nejen pedagogický, ale i zdravotnický personál.

Všechny děti se u nás samozřejmě i stravují - s ohledem na individuální požadavky rodičů. Je též možné nosit si vlastní stravu z domova.

Také pro děti (i veřejnost) pořádáme různé akce nad rámec školky, jako je například noční dobrodružství, exkurze, maškarní bály.

S dětmi prožijeme Mikuláše, Vánoce, maškarní bály, vítání jara….

Školka Skřítek se nachází v krásných prostorách, v ulici Alej Svobody 29, Plzeň 1 - LÉKAŘSKÝ DŮM - vedle vysokoškolských kolejí. Nacházíme se v krásném a klidném prostředí. Děti mají ve školce, kromě pestrého programu, na starosti dvě morčátka a andulku, o kterou se starají společně s paní učitelkou. 
Veškeré foto z denních akcí najdete na našem FACEBOOKU:https://www.facebook.com/…in/

Faramářská školka Skřítek se nachází v krásných prostorách rodinného domu s vlastní zahradou v ulici v Zápolí 24, Plzeň 4, kde na děti mimojiné čeká spousta zvířecích kamarádů-ovečka Beky, kozička Máňa, kůzlátko Alenka, králíčci, morčátka a slepičky. Děti si na zahradě školky pěstují ovoce a zeleninu.

Veškeré foto z denních akcí najdete na našem FACEBOOKU: https://www.facebook.com/…zd/

 

Farmářská školka Skřítek Adámek se nachází v RD s vlastní zahradou na adrese Cukrářská 13, Plzeň 2, kde na děti čekají také zvířátka. Uvnitř školky jsou dvě činčily, papoušek a rybičky. Na zahradě dětičkám dělají společnost králíčci a slepičky.
Veškeré foto z denních akcí najdete na našem FACEBOOKU:https://www.facebook.com/…ny/

 

Farmářská školka Skřítek Prokůpek se nachází v RD s vlastní zahradou v úchvatné vilové čtvrti naproti BOTANICKÉ ZAHRADĚ na adrese J. Suka 1860, Teplice, kde na děti čekají také zvířátka. Uvnitř školky je činčila, ptáček a rybičky. Na zahradě dětičkám dělají společnost králíčci a slepičky.
Veškeré foto z denních akcí najdete na našem FACEBOOKU:https://www.facebook.com/…ice