O nás

Rádi bychom Vám představili koncept našich školek.

Farmářská školka Skřítek a Školka Skřítek je nejen náhradní řešení pro rodiče, kterým se nepodařilo umístit děti předškolního věku do státní školky. Těm nabízíme bohatý zábavně-vzdělávací program založený na všech složkách klasické předškolní výchovy. Zaměřujeme se hlavně na rozvoj dětí v rámci jednotlivých výchov (tělesná, výtvarná, hudební, taneční, dramatická, v případě zájmu i jazyková - AJ), a stejně tak klademe důraz na jejich sociální, emoční a inteligenční rozvoj. Veškerou péči o děti zajišťuje kvalifikovaný pedagogický kolektiv.

 

Druhou naší službou je péče o batolata ve věku od 12 měsíců.
U těch se zaměřujeme, kromě samozřejmé zdravotní a hygienické péče, hlavně na rozvoj motorických schopností, řečových dovedností,  hygienických návyků a samostatnosti.
To vše doprovázené velkým množstvím zábavy, her, pohádek, seznamování se s výtvarnou a hudební výchovou apod. 

Péči o naše nejmenší klienty zajišťuje nejen pedagogický, ale i zdravotnický personál.

Všechny děti se u nás samozřejmě i stravují - s ohledem na individuální požadavky rodičů. Je též možné nosit si vlastní stravu z domova.

Dále nabízíme doplňkové služby ve smyslu hodinového, večerního či víkendového hlídání.

Ve školném je plně zahrnutá výtvarná výchova, hudební výchova a pohybová aktivita, prvky logopedie aj.......

Také pro děti (i veřejnost) pořádáme různé akce nad rámec školky, jako je například noční dobrodružství, exkurze, maškarní bály.
S dětmi prožijeme Mikuláše, Vánoce, maškarní bály, vítání jara….

Školka Skřítek se nachází v krásných prosorách v ulici Alej Svobody 29, Plzeň 1 - LÉKAŘSKÝ DŮM - vedle vysokoškolských kolejí. Nacházíme se v krásném a klidném prostředí. Děti mají ve školce krom pestrého programu, na starosti dvě morčátka a andulku, o kterou se starají společně s paní učitelkou. 
Vškeré foto z denních akcí najdete na našem FACEBOOKU: 
https://www.facebook.com/hlidacicentrum.skritek 

Framářská školka Skřítek se nachází v krásných prostorách rodinného domu s vlastní zahradou v ulici v Zápolí 24, Plzeň 4, kde na děti mimojiné čeká spousta zvířecích kamarádů-ovečka Beky, kozička Máňa, kůzlátko Alenka, králíčci, moorčátka a slepičky. Děti si na zahradě školky pěstují ovoce a zeleninu.

Vškeré foto z denních akcí najdete na našem FACEBOOKU: https://www.facebook.com/veronika.brabcova.372